8 KPG 8 KPG
Aktualności: 8KPG - Reaktywacja
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 09:31:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [S] Czyszczenie Szafy - 3miel  (Przeczytany 3549 razy)
3miel
GhostSqad
*
Wiadomości: 4


www.ghostsqad.com.pl

3313698
WWW Email
« : Październik 18, 2011, 19:06:14 »

1. CAMELBAK używany jeden raz pojemność 3L - CENA: 40zł


2. Kulki P&J 0.28g - 2500 sztuk - CENA: 17zł


3. Części z mp5 CA [to co widoczne na zdjęciu] - CENA: 40zł


4. Replika Mk43 ARES - CENA: 1500zł





[Witam, do sprzedania mam replike MK43 firmy Ares replikę zakupiłem w 2010 w czerwcu. Replika ma mały przebieg ponieważ jeżdzę wyłącznie na milsimy gdzie mało się strzela. Replika jest pomalowana farbami [ NFM - Farba do maskowania broni ]. Replikę zakupiłem w specshopie. Do repliki dorzucam baterie 3000mAh zakupioną w capri asg. W replice została wymieniona sprężyna na m120. Zmierzona moc repliki to 365fps.

Specyfikacja techniczna: [zaczerpnięta ze sklepu SpecShop gdzie replika była kupowana]

Model: MK43
Producent: ARES
Długość: 940mm
Waga: 4900g
Materiał: Metal + ABS
Magazynek: BOX

Pojemność: 4000 kulek
Lufa wewnętrzna: 400mm
Silnik: High Torque
HopUp: Regulowany

Prędkość początkowa: 320-360FPS
Pasujące baterie: Large

Doskonale wykonana replika karabinu maszynowego MK43 w oryginale strzelającego amunicją kalibru 7.62. Na korpusie umieszczono nadruki oryginału "MACHINE GUN 7.62MM M60 SOCA DEFENCE SYSTEM DIVISION MAREMONT CORP. U.S.

Z metalu wykonane zostały: korpus, szyny RIS, lufa zewnętrzna, składanydwójnóg przyrządy celownicze, rura gazowa, dźwignia przeładowania, kabłąk, uchwyty zawieszenia, chwyt transportowy. Z wysokiej jakości tworzywa ABS o matowej fakturze zrobiona została kolba, pokrywa zamka, chwyt pistoletowy, osłona lufy, magazynek.

W konstrukcji zastosowano metalowy gearbox podobny do zastosowanego w M249 firmy Classic Army. Wszystkie łożyska metalowe, wysokiej jakości wzmocnione zębatki. Jak w większości replik firmy ARES i tu istnieje możliwość wymiany sprężyny, bez konieczności rozkręcania szkieletu gearboxa. Replika przygotowana jest do zasilania pakietami wielkości Large (wtyczka Mini Tamiya). W modelu zamontowana została kostka z mikrostykiem zmniejszająca czas reakcji silnika na wciśnięcie spustu i obniżająca ryzyko przepalenia styków.]


5. Radio Navcomm TK-760 - CENA: 250zł


- radio navcomm TK-760
- bateria
- oryginalna antena
- dodatkowa dłuższa antena
- ładowarka
- zestaw słuchawkowy
- pudełko
- pokrowiec ochronny na radio


6. Beret Royal Marines wraz z insygniom [oryginał] rozmiar 57cm - CENA: 190zł



7. Bagnet Brytyjski [oryginał] - CENA: 200zł






8. Kamizelka Taktyczna Modularna - producent nieznany CENA: 240zł





Witam, Do sprzedania mam kamizelkę taktyczną w systemie MOLLE. Nie jestem w stanie określić jakiego producenta jest kamizelka. Nabyłem ją na ebay'u od Polaka zamieszkałego w USA. Kamizelka jest uszyta profesjonalnie więc wykluczyłem chińskie produkcje, wszystkie szwy są wzmacniane od wewnątrz na ramiona jest podszyta dodatkowa warstwa ochronna aby podnieść komfort użytkowania, w środku można znaleźć jeszcze dodatkowe kieszenie zapinane na rzepy. Kamizelka w pełni modularna. Odnośnie kamuflażu to stawiałbym na cadpat. Sądzę że kamizelka była szyta na zamówienie gdyż nie udało mi się znaleźć nić podobnego do tego wzoru. Do kamizelki dorzucam ładownice na radio i małe cargo w kolorze olive. Dodam jeszcze że od chwili kupna kamizelka nie była używana jej stan oceniam na BDB+. Na życzenie mogę podesłać dodatkowe zdjęcia. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.


9. Gogle Ess V12 CENA: 140zł



Witam, do sprzedania mam gogle ess v12 wraz z trzeba kompletami szkieł . Stan kompletu określam na bdb gdyż kupiłem nowy, a używałem sporadycznie. Gogle sprzedaje oczywiście z oryginalnym etui i ściereczką anti-fog. Rozważę każdą propozycje.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 19:07:54 wysłane przez 3miel » Zapisane

"Rzuć Swych Żołnierzy na pozycje, gdzie nie ma odwrotu i przygotuj na przyjęcie śmierci"
Dymion
VIP
*
Wiadomości: 113


272204
Email
« Odpowiedz #1 : Październik 18, 2011, 19:24:09 »

Rezerwuję CAMELBAK
Zapisane
Bielkins
szeregowy

Wiadomości: 323


« Odpowiedz #2 : Październik 19, 2011, 17:53:28 »

Jeśli to możliwe rezerwuję wstępnie Gogle Ess V12
Zapisane
3miel
GhostSqad
*
Wiadomości: 4


www.ghostsqad.com.pl

3313698
WWW Email
« Odpowiedz #3 : Październik 19, 2011, 18:40:24 »

Google zaczęły już swoją przygodę na allegro więc zapraszam do licytacji. 
http://allegro.pl/gogle-ess-v12-dpm-usmc-okulary-ochronne-i1882060685.html
Zapisane

"Rzuć Swych Żołnierzy na pozycje, gdzie nie ma odwrotu i przygotuj na przyjęcie śmierci"
Bielkins
szeregowy

Wiadomości: 323


« Odpowiedz #4 : Październik 19, 2011, 19:11:34 »

Google zaczęły już swoją przygodę na allegro więc zapraszam do licytacji. 
http://allegro.pl/gogle-ess-v12-dpm-usmc-okulary-ochronne-i1882060685.html
Trudno, w takim razie pas.
Zapisane
3miel
GhostSqad
*
Wiadomości: 4


www.ghostsqad.com.pl

3313698
WWW Email
« Odpowiedz #5 : Październik 19, 2011, 22:09:54 »

Jeśli się zdecydujesz jestem w stanie wycofać aukcje. Czekam na odpowiedz.
Zapisane

"Rzuć Swych Żołnierzy na pozycje, gdzie nie ma odwrotu i przygotuj na przyjęcie śmierci"
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign polskiserwerzmodowany01 animilkowo watahaslonecznychcieni divum