8 KPG 8 KPG
Aktualności: 8KPG - Reaktywacja
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 10:05:18


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Krylon i Kurtka Smock 180/96  (Przeczytany 2691 razy)
Jangi
8 KPG
***
Wiadomości: 274


2289020
Email
« : Sierpień 28, 2010, 11:35:21 »

Mam do sprzedania trzy rzeczy:

Dwie nowiutkie, pełniutkie, nieużywane puszki Krylonu, najlepszej z farb do kamuflowania broni i elementów oporządzenia, bijącej na głowę wszystkie NFMy, Sniper-painty itp. Kolory to oliwka i khaki. Sprzedaję je, ponieważ zanim przypłynęły do mnie ze Stanów (za pośrednictwem Yuri'ego) zdążyłem sprzedać replikę, którą zamierzałem nimi pomalować; sprzedaję po cenie zakupu i ściągnięcia - 45zł za puszkę.

Oraz: kurtkę typu Smock DPM, rozmiar 180/96 ze zintegrowanym kapturem. Kurtkę kupiłem fabrycznie nową, użytkowałem ją przez kilka miesięcy przede wszystkim do chodzenia po mieście (miałem ją tylko na 1 milsimie). Stan doskonały, wszystkie guziki, zamki sprawne. Kaptur to bardzo fajna sprawa, zmieści się pod nim nawet hełm, ale można go wyprofilować dzięki drutowi wszytemu w krawędź, jeśli się hełmu nie nosi. Kolory żywe, niesprane, materiał bez dziur itp. Cena: 60zł. Sprzedaję, ponieważ od początku była na mnie nieco zbyt obszerna, do tego ostatnio schudłem z powrotem do 62 kilogramów, więc... Uśmiech

Zdjęcia: http://img829.imageshack.us/gal.php?g=img5058l.jpg
Zapisane

"You see, in this world are two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig."
8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Jangi
8 KPG
***
Wiadomości: 274


2289020
Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 08, 2010, 12:30:40 »

Krylon khaki sprzedany, reszta nadal aktualna.
Zapisane

"You see, in this world are two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig."
8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

animilkowo wild-reign forumpc meijigirudo opowiadamy