8 KPG 8 KPG
Aktualności: Rekrutacja już wiosną 2013r.
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 09:59:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Szpej już mi wychodzi wszystkimi szparami z szafek...  (Przeczytany 3939 razy)
Jangi
8 KPG
***
Wiadomości: 274


2289020
Email
« : Styczeń 30, 2010, 17:03:16 »

Mam do sprzedania parę rzeczy co mi się już w szafie nie mieszczą, poza tym zbieram kasiorkę na nową replikę, bo tę obecną mam już  pół roku Mrugnięcie


6 Realcapów (30) firmy Star, replik magazynków Magpul P-Mag, lekko używane, lekko porysowane. Podają bezproblemowo w emkach z body CA, PJ/BOYI, G&P, nie podają w body King Arms (w tych testowałem).
W Polsce te reale chyba nie są dostępne. Oddam komplet za 100zł.


 Ładownica na 6 magazynków M4/M16 w systemie Molle firmy Diamondback Tactical w układzie 3x2. Hamerykańska, w 100% koszerna, wysoka jakość szycia.  Kupiona jako nówka od Szaszłyka, używana tylko 2 razy. Kolor Olive Drab, klapy zamykane na rzep, magazynki zabezpieczone przed wypadaniem szeroką gumą oraz antypoślizgowym materiałem którym ładownica obszyta jest od wewnątrz. Nówka kosztuje 38 dolców, ja oddam za 80zł. Acha - wejdą w nią też 3 magi do AK-74.


Przerośnięty hajkap do emki, ręcznie nakręcany box na miliard kulek. Dostałem w komplecie z którąś z używanych replik. Nie wiem jaki ma "przebieg", wiem, że działa Uśmiech Nowy na taiwangunie stoi po 70, ja swój oddam za ... 20?


Dwie mało używane ładownice do AK-74. Produkcja Miwo Military Lubliniec, materiał i kolor: "poliester ciemny khaki", system Molle, typu CQB - czyli zapięcie na rzep, klapę można odpiąć, a magazynki przytrzymuje szeroka guma. Magazynki do M4/M16 też da się w nich przenosić. Są w świetnym stanie, bo były mało "ciorane". Zamiast płacić Miwo 35 za nową, weźcie ode mnie za 20zł/szt!


Chiński Eotech 551 - działa, ma dwa kolory plamki, jest w pełni regulowany pion/poziom/jasność, miganiem plamki sygnalizuje nam że jest głodny (czyt. potrzebuje nowych baterii). Generalnie fajny, cool i z oznaczeniami, ma tylko dwa minusy - baterie są na wyczerpaniu Mrugnięcie no i brakuje jednego imbusika (widać na 3 miniaturce) mocującego tę taką "osłonę", ale albo można ją zastąpić świeżutką, albo po prostu olać, bo nic a nic ten brak nie przeszkadza - osłona siedzi pewnie niczym przyspawana, mankament jest czysto estetyczny. Sprzedaję, bo Krakmani ściągnęli Aimpointa Micro i ja muszę go mieć! Chichot
150zł


Kapelutek bush hat firmy Webtex w kamo DPM, typu "short brim" (skrócone rondo, bardzo cool). O taki: http://www.vest.pl/product-pol-1433-Kapelusz-Bush-Hat-Special-Forces-w-maskowaniu-DPM.html Niestety - rozmiar S okazał się za mały na moją łepetynę.
20zł


Tłumik Silesia-Factory, typu ECO 150x35mm. Świetnie tłumi i jest jak nowy, żadnej rysy etc. Gwint lewoskrętny 14mm więc pasuje chyba do wszystkiego poza emkami G&P (prawoskrętny) i Gietami JG (13,5mm). Bardzo dżezi, no i polski!
40zł


Bateria Firefox NiMh 2000mAh, mały wtyk. Dostałem w komplecie z którąś z replik. Niestety sprzedawca będzie smażył się w piekle bo nie wspomniał o tym, że jeden z kabelków się oderwał. Batka generalnie działa (jak się ten kabel przytknie do ogniwa to którego powinien być zamocowany, to replika strzela), ale nie umiem/nie mam możliwości naprawienia tego na stałe (lutowanie? silikon? gwiezdna plazma z Alfa Centauri?). Może komuś się chce a nie chce dawać Krakmanom 130zł za nową.
30zł

 
Mniam! Chest Rig szyty przez Ktulha (PS TACTICAL GEAR) z cordury Nato Olive. Prawie jak nowy, użyty na 1 milismie i 1 treningu. Jego 3 stałe kieszenie zapinane na rzep akceptują po dwa magazynki do emek lub AK-74, a panele po bokach każdą kieszeń w systemie molle. Szelki z szerokiej, 5-centymetrowej podwójnej taśmy z dodatkowymi D-ringami na niewiadomoco (to znaczy-cokolwiek chcecie Mrugnięcie ). Do tego fajna, zapinana na rzep wewnętrzna kieszeń na mapę lub rozkładówkę Playboya. Jeden z lepszych jakie miałem, ale czas na coś innego. Oddam za stówkę!


Jednopunktowe szybkowyczepne zawieszenie taktyczne do dowolnej krótkiej repliki produkcji SPECOPS. Prawie nowe i bardzo fajne, ale IMHO niewarte 85zł jakie krzyczy sobie za nie firma Kangura. Lepiej kupić ode mnie za pół stówki, nie? Mrugnięcie


Dwójnóg mocowany na RIS, z atrakcyjnymi, składanymi i regulowanymi szczupłymi nóżkami. Full metal, tylko "stópki" są z twardej gumy. I to wszystko zaledwie za pół stówki!

Kurcze, mam jeszcze parę szpejów do opchnięcia, w tym 3 elektryki, magazynki do AK itd, ale już 16 i nie mogę się spóźnić na dzisiejsze przedsesyjne chlańsko, więc opiszę je później. Jakby ktoś chciał coś obmacać, to mogę zabrać na jutrzejszy trening Uśmiech
Zapisane

"You see, in this world are two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig."
8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Shark
8 KPG
***
Wiadomości: 696


3049885
WWW Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 30, 2010, 17:18:18 »

Ja poproszę o zabranie kapelusza, jak wejdzie na moją głowę to zabieram..
Zapisane

8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna

Who Dares Wins
piok
VIP
*
Wiadomości: 436



WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 30, 2010, 18:12:09 »

Nic nie kupię ale miłego chlania Uśmiech.
Zapisane
HoHoL
Administrator
*****
Wiadomości: 1235


1026161
Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 30, 2010, 19:29:47 »

Jestem wstępnie zainteresowany eotechem. Zabierz na trening to sobie przymierzę.
Jak będziesz sprzedawał magi do kałasza to też byłbym chętny.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 20:18:05 wysłane przez HoHoL » Zapisane

8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Roger
Moderator Globalny
****
Wiadomości: 745



« Odpowiedz #4 : Styczeń 30, 2010, 19:50:56 »

A ja bym się może skusił na ładownice do AK, bo to chyba te same co ja mam Uśmiech.
Jak będziesz w stanie to przeczytać po chlaniu Uśmiech to zabierz prosze Chichot


A odnośnie tych elektryków to co masz ciekawego ?

Bo moja chińska kupa złomu zwana szumnie repliką znowu nie "śpiewa", a żona kasę blokuje i o AIMS-ie mogę narazie pomarzyć Uśmiech



« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 19:54:54 wysłane przez Roger » Zapisane

8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
MicHell
8 KPG
***
Wiadomości: 390



« Odpowiedz #5 : Styczeń 30, 2010, 22:48:26 »

weż też ten dwójnóg Uśmiech
Zapisane

8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
MicHell
8 KPG
***
Wiadomości: 390



« Odpowiedz #6 : Styczeń 31, 2010, 00:51:30 »

no i może te 6 szt magazynków do emki jak podejdą do mojej
Zapisane

8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Jangi
8 KPG
***
Wiadomości: 274


2289020
Email
« Odpowiedz #7 : Styczeń 31, 2010, 03:24:22 »

Okej, wszystkie szpeje już spakowane.
Zapisane

"You see, in this world are two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig."
8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
MAX
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 31, 2010, 20:33:41 »

Kurde już wszystko wyprzedane Zawstydzony
Zapisane
Jangi
8 KPG
***
Wiadomości: 274


2289020
Email
« Odpowiedz #9 : Luty 02, 2010, 17:31:44 »

Zostały - zawieszenie jednopunktowe Specops, chest rig PSTG, tłumik Silesia Factory, ładownica Diamondback Tactical.
Niedługo dojdą nowe rzeczy
Komu miałem wysłać PW - wysłałem.
Zapisane

"You see, in this world are two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig."
8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign regteam nighmare ninshama jezyki2